Karvaeemaldus

See teema puudutab ilmselt nii mehi kui naisi, sest suures enamuses mehed ikka ajavad habet ja naistele meeldib olla ka siledate säärtega. Ma ei olnud kunagi varem mõelnud, kui palju žilette viskan igal aastal ära – kõik ikka suures osas valmistatud plastikust. Aga on ka püsivamaid ja keskkonnasõbralikumaid lahendusi.

Vanakooli žilett

Inglise keeles safety razor oli kunagi väga levinud ja tavaline, kuid praegusel ajal pidin ikka kurja vaeva nägema, et see kätte saada. Üleni metallist raseerimisžilett + 15 tera läksid mulle maksma 1.39€ 🙂 1 tera peaks hea hoidmise korral kestma kuni pool aastat ja kasutatud teradesid saab kenasti taastöödelda. Žilett sobib nii naistele raseerimiseks kui meestele habemeajamiseks.

 

Epileerimine

See muidugi nõuab plastikust valmistatud epileerija ostmist, aga masin püsib töökorras suure tõenäosusega väga-väga kaua. Ma sain epileerija juba ~10a tagasi ja jätkan selle kasutamist, kuni see kestab.

Vahatamine

Suhkruvahatamine on eriti mõnus variant, mis kasutab karvade eemaldamiseks suhkrut, mitte petrooleumi-põhist vaha. Seda saab teha nii ise kodus kui ka ilusalongides.

 

2 kommentaari

    1. Mina ostsin Kopli Realiseerimiskeskusest 1€ eest, aga pole kindel, kas nad enam müüvad. Sealt sain ka varuterad ülimalt odavalt. Aga väga suur valik on ka Amazonis, kust leidub igasugu põnevaid ja kaasaegseid versioone 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tagasi üles